Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА РОБІТ ІЗ БІСЕРУ СВІТЛАНИ ТЕРЛЕЦЬКОЇ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 14 липня 2017, 18:14

vistavka biser

Квітує літо, а з ним розцвітає і душа. У Центрі творчості інвалідів громадської організації «Разом» презентували виставку робіт із бісеру. Переважна більшість експозиції – квіти, яскраві та неповторні. Орхідеї, троянди, фіалки, а ще  піони, нарциси та тюльпани. І це не оранжерея квітів, а виставка робіт із бісеру Світлани Терлецької. До експозиції увійшли більше 40 експонатів, всі вони особливі. Авторка робіт вже понад 15 років займається бісероплетінням, особливо любить квіти, та за іронією долі має  на них алергію.

Мама Світлани, теж займається ручною роботою, вишиває на тканині. На персональну виставку доньки  вишила бісером маки та ромашки на кофтинці. Над виготовленням своїх квітів Світлана Терлецька працює від декількох днів до двох тижнів. Жінка показує найкропіткішу квітку у експозиції.

Рідні та близькі вже давно оцінили майстерність Світлани. Вона з радістю дарує свої вироби та навчає ремеслу всіх охочих. Друзі її лагідно називають “бусинкою”. Все через її м’який характер та толерантне ставлення до оточення.

Там,  де квіти – музика. Переселенка із Донецька, піаністка Марія Куліш має непросту історію. Дівчина інвалід з дитинства, та в житті обрала правильний для себе шлях – музичне мистецтво. Марія Куліш вперше у Кривому Розі. Та вже знайшла свого слухача.

У Центрі творчості інвалідів громадської організації «Разом» експозиція із бісеру триватиме до початку вересня. Вироби можна придбати за символічну вартість, як для хенд мейд. Бо, за словами Світлани Терлецької, завжди приємно, коли роботу цінують.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити