Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА У СІМ’Ї. ТРЕНІНГ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 18:15

nasilstvo simya

З 2017-го року в місті реалізовується проект, спрямований на попередження насильства у родині. Цим напрямком займається благодійна організація «Шанс», спонсорську допомогу надають: Фонд народонаселення ООН в Україні та німецьке агентство по співпраці з Україною (GISS). Партнером є українська фундація громадського здоров’я. З квітня у Кривому Розі, в рамках проекту, почав діяти Центр для жінок, які постраждали від гендерно обумовленого насильства. Наразі започатковано низку тренінгів, спрямованих на відпрацювання міжвідомчої взаємодії між державними органами, а також структурами  та службами, які залучаються до вирішення проблеми насильства у родині.

Не мовчи, і тобі допоможуть. Такий меседж соціальної реклами, що популяризує в суспільстві надання екстреної соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від насильства у родині. Спеціальна мобільна бригада виїжджає за викликом, надає необхідну психологічну допомогу та, у разі необхідності, може доставити до Центру. Інформація про його місце знаходження – конфіденційна, а подальша робота з постраждалою залежить винятково від її згоди. 

До реалізації проекту залучені юристи, поліція, психологи, медики, педагоги та громадські організації. Усім, хто причетний до вирішення проблеми насильства у родині, подібні тренінги допомагають відпрацьовувати шляхи взаємодії, говорить тренер занять Наталія Пугач.

 Складну життєву ситуацію,  яку, через низку особистих причин та переконань, більшість воліє замовчувати, тепер професійно можуть  допомогти змінити. Щоправда, для цього потрібно зробити перший крок – прийняти рішення про це.

Телефони мобільної бригади: 063-338-38-72, 099-366-63-44 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити