Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОЕКТ ЕКОКОМБІНАТУ. ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 18 липня 2017, 18:17

pererobka smitya

Сміттєва проблема – не лише проблема львівська. Питання утилізації сміття гостро стоїть по всій Україні. Розв’язати цілий комплекс екологічних проблем, що нині всерйоз турбують і криворіжці, береться «Екосфера». У планах підприємства – спорудження на околиці міста потужного комбінату з утилізації сміття.

Щодоби мешканці Кривого Рогу викидають 750 тонн побутових відходів. Усе це нагромаджується на міських сміттєзвалищах. Що з ним робити далі? Фахівці ПАТ «Центр відновлення ресурсів «Екосфера» пропонують відходи переробляти і отримувати корисну людям продукцію. За проектом потужний екологічний комплекс вартістю 85 мільйонів євро включатиме процес забору сміття з майданчиків житломасивів, доправку на виробничий комбінат та переробку.

Цей проект цікавий відразу кількома складовими: А – мешканці не платитимуть за цю послугу. Наступний пункт позитивного змісту Б – з’явиться чотири з половиною сотні нових робочих місць здебільшого для молоді. В – можливість реабілітації особливого прошарку нашого суспільства – людей без роботи, без житла і без засобів для існування.

Рятівний для нашого мегаполісу проект може стати реальністю вже за неповні два роки після офіційного підписання угоди про комунально-приватне партнерство між міською владою та ініціатором втілення цієї екологічної концепції.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити