Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2017: У АБІТУРІЄНТІВ ЗАЛИШИЛОСЯ 8 ДНІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 19:09

vstupna kompania

Вступна кампанії до вишів-2017 – на екваторі. Вже впродовж двох днів активно працює Єдина електронна база з питань освіти. Уважно прочитавши умови до вступу, можна без проблем подати документи в електронному вигляді, запевняють у приймальних комісіях криворізьких вишів. Позаду – головні труднощі для абітурієнтів. Чи людно нині у приймальних комісіях та чи є прогалини на етапі прийому документів, дізнавалася наша знімальна група.

Вісім днів, як стартувала вступна компанія до вишів 2017. У стінах приймальної комісії Криворізького педуніверситету багато людей. Серед них  переважна більшість – це ті абітурієнти, які поступають на пільгових умовах, або  після закінчення технікумів та коледжів.

Інші вступники мають можливість подати документи  в електронному вигляді на сайті Єдиної електронної бази з питань освіти. Вже з 15 липня Міністерство освіти включило «зелене світло» для абітурієнтів. Сайт нині працює стабільно і повноцінно, запевняють у приймальних комісіях. Ті ж абітурієнти, у яких і зараз виникають проблеми з реєстрацією електронних кабінетів та подачею заяв, звертаються окремо до консультаційного центру.

Основні труднощі виникають тоді, розповідає чергова консультаційного центру Марія Крамарецька, коли абітурієнти неуважно вивчають перелік  спеціальностей, запропонованих вишем, або не можуть скористатися посиланням з електронної пошти.

У приймальної комісії нагадують: вступникам можна подати документи особисто, але за допомогою фахівців. Головні організаційні труднощі вступу до вишів – позаду. Тож, абітурієнтам потрібно уважно читати умови вступної Кампанії до вищих навчальних закладів та дотримуватись інструкцій, резюмують у приймальних комісіях.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити