Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ КРИВОРІЗЬКОГО ТУБДИСПАНСЕРУ №2 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 20 липня 2017, 18:16

tubdispancer 2

Близько 4,5 тисяч мешканців Кривого Рогу та 5-тьох прилеглих районів перебувають на обліку фтизіатрів Криворізького протитуберкульозного диспансеру №2, третина з них – діти. Днями у дитячому диспансерному відділенні закінчився капітальний ремонт фасаду.

Криворізький протитуберкульозний диспансер №2 побудований ще у 50-х роках минулого століття. Відтоді капітальних ремонтів не було, окрім так званого усунення недоліків. Це при тому, що тенденція захворюваності на туберкульоз не вщухає. За словами Євгена Липка, виконуючого обов’язки головного лікаря, серед міст-лідерів України із захворюваності на туберкульоз Кривий Ріг – на третьому.

У дитячому диспансерному відділенні нині стаціонарно лікуються 19 дітей. Їх вік різний: від декількох місяців до 17 років. Одне із гострих питань:  у Тубдиспансері не вистачає персоналу.

Наприкінці 2016-го управління комунального будівництва Дніпропетровської ОДА розпочало утеплення приміщення та ремонт фасаду дитячого відділення. Днями підведені останні штрихи фарби. Медики відзначають, вже цієї зими всередині була задовільна температура.

Основне фінансування – із Дніпропетровського обласного бюджету. Медзаклад повністю забезпечений протитуберкульозними ліками, комплексним харчуванням пацієнтів. Вже замінений дах головного корпусу тубдиспансеру, у планах – капремонт даху дитячого відділення та профілакторію. А ще індивідуально допомагають зарубіжні благодійні фонди, релігійні об’єднання, громадські організації та самі криворіжці. Приміром, стіну з героями мультфільмів розмалювала мама хворої дитини.  За кошти небайдужих благодійників  утеплили підлогу в ігровій, встановили кварцові лампи для дезинфекції повітря, відремонтували роздягальню та закупили меблі. Покращення таких умов спрямоване на повноцінне одужання.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити