Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІТИНГ-РЕКВІЄМ У В/Ч 3011 (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 21 липня 2017, 17:59

chast 3011

Сьогодні, 21-го липня, напередодні третьої роковини звільнення Лисичанська, у Кривому Розі у військовій частині 3011 згадали загиблих у АТО нацгвардійців – генерал-майора Олександра Радієвського, полковника Павла Синіцина та солдата Ігоря Коцара.  Саме вони у складі бригади Національної гвардії України відвойовували містечка і селища на Донеччині, а командир бригади Олександр Радієвський першим сповістив жителів Сєверодонецька, що місто звільнене від бойовиків. На честь бійців у військовій частині провели мітинг-реквієм. Військові підкреслюють: пам’ятають, згадують і шанують. І не лише у дні офіційних урочистостей.

23-го липня 2014-го військова частина 3011 втратила відразу трьох нацгвардійців. В бою під час спецоперації по звільненню Лисичанська загинули  44-хрічний полковник Олександр Радієвській, усього на три роки старший підполковник Павло  Синіцин та зовсім юний 19-тирічний солдат Ігор  Коцяр. Вони потрапили у смертельну засідку на мосту. Андрій Артемчук, який пліч-о-пліч воював з Олександром Радієвським,  згадує: нацгвардійці напередодні, 22-го липня, звільнили Сєверодонецьк, а вже наступного дня були на підходах до Лисичанська.

Сьогодні  у військовій частині 3011 – день спільної пам’яті, вдячності та  обов’язку. На честь загиблих нацгвардійців провели мітинг-реквієм. МерЮрій Вілкул  приїхав з головами районів, аби віддати шану загиблим та подякувати тим, хто нині боронить українські кордони.

Хвилина мовчання і молебен. Священик згадує  усіх воїнів, що полягли під час неоголошеної війни  на Сході України. У військовій частині 3011 з початку АТО –19-ро поранених та троє загиблих. Саме про них – особлива мова. Олександр Радієвський був на передовій від перших днів проведення АТО. Разом зі своїми підлеглими він звільняв Слов'янськ, Сіверськ, Краматорськ, Іванівку, Семенівку, Дружківку та Красний Лиман. Про свого командира  згадують як про виключно досвідченого військового, який  врятував чимало життів своїх підлеглих. Із наймолодшим загиблим нацгвардійцем Євгеній у мирний час  вчився у одному технікумі, вже у армії хлопці потоваришували.

Командир криворізької частини Олександр Радієвський напередодні загибелі отримав орден "За мужність" і вже посмертно полковнику надали звання генерала.  У нього залишилося двоє синів, старший – теж атовець. Відтепер Олександр Радієвській, Павло  Синіцин та Ігор  Коцяр – назавжди у списках криворізької військової частини 3011. Її бійці на мирній землі – не надовго. Вже на початку знову серпня вирушать у АТО – захищати українські кордони.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити