Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СПІНЕРОБУМ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 21 липня 2017, 18:09

spiner

Спінер  з’явився у Кривому Розі на початку літа 2017. Гаджет, як зазначають продавці, став популярним серед дітей віком від трьох до дев’яти років. Знамениту іграшку скуповують до десяти штук за кілька годин. Психологи ж радять бути обачливими при використанні гаджета. Про користь та шкоду спінера поговоримо у наступному сюжеті. 

Влад Кузьменко купив спінер в магазині ще на початку літнього табору. Поступово навчився робити трюк на колінах. Хлопчина каже, що всі однокласники змагалася один з одним та запевняли, що іграшка заспокоює. Але після одного місяця використання Влад зробив самостійні висновки.

Продавці говорять, що іграшка набула популярності на початку літа. Купують спінери батьки для дітей віком від трьох до дев’яти років. Підлітки ж більш продвинуті. Вони купують гаджети онлайн. На вибір перед очима безліч ультрамодних гаджетів: зі світлодіодною ілюмінацією, музикою, яка підключається завдяки блютуз. В асортименті - пристрої з металу, кераміки та пластмаси. Але треба бути дуже уважними при виборі спінерів для дітей.

Дитячий психолог, Юлія Якубовська, говорить, що спінер – іграшка, яка не розвиває моторику, не заспокоює. Експерт привела приклад підліткових угруповань 90-х років, члени яких постійно використовували чотки, та не заспокоювались. Юлія, втім, зазначає: спінер може і корисно впливати на дітей, але за умови правильного використання. Тож, як зазначають психологи, у використанні модного гаджета ваша дитина глобальних проблем не зазнає. Але іграшка повинна залишатися іграшкою, а увага батьків до дитини – увагою батьків до дитини. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити