Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СПРАВА АМІНИ МЕНГО. РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРТИЗИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 18:00

policia upravlenie

Спалили та втопили. Такого висновку дійшло слідство у справі 6-річної Аміни Менго, що на початку літа зникла за загадкових обставинах. На сьогодні правоохоронці отримали результати експертизи, які підтвердили страшні здогадки. Прийомним батькам вже оголосили підозру за трьома статтями – наругою над тілом, дачею хибних свідчень та неправдивим повідомленням про злочин.

На початку літа всю Україну сколихнула звістка про загадкове зникнення 6-річної Аміни Менго. Разом з братом вона виховувалась у прийомній родині. На другий день пошуків зниклої дитини стало відомо, що Аміна – загинула, а її тіло прийомні батьки втопили у місцевій водоймі. Біоматеріали, які знайшли водолази в місці, вказанному названим батьком, відправили на молекулярно-генетичну експертизу.

Прийомна родина повідомила про зникнення дитини вранці, 3-го червня. Як встановило слідство, Аміна померла напередодні, близько 9-ї години вечора. Тоді подружжя вирішило позбутися дитини. Спершу спалили тіло, а рештки викинули у воду. Тепер прийомних батьків обвинувачують у скоєнні злочинів, передбачених трьома статтями.

За словами правоохоронця, сім’я Кудрявцевих постійно змінює свої покази, що значно ускладнює розслідування. Проте, за наругу над тілом їм загрожує до семи років ув’язнення. Наразі слідчі вимагають для обвинувачених призначити міру покарання у вигляді тримання під вартою.  

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити