Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА ДОСТУПНИЙ У МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 18:11

progr vipusknik

Міністерство освіти України розробило мобільний додаток для абітурієнтів. За допомогою телефону чи планшету майбутні студенти зможуть зайти в електронний кабінет, вказавши особистий логін та пароль. На сьогодні завантажили програму лише 26 користувачів. З 24 липня можна скачати програму на сайті Міністерства освіти України за посиланням чи за допомогою Плеймаркету. Мобільне нововведення доступне для користувачів з операційною системою Андроїд, а щодо реєстрації додатку в Ап Стор, там, наразі, ще проводяться роботи по створенню  програми. Для того щоб скористатися мобільним сервісом потрібно вказати логін та пароль особистого електронного кабінету. На сьогодні мобільний додаток завантажили лише 26 користувачів. У приймальних комісіях говорять, що більшість абітурієнтів про нововведення не знають, але зазначають, що воно для вступників корисне.

Андрій Приходков - абітурієнт Криворізького економічного інституту, особисто приїхав до навчального закладу, щоб дізнатися про статус електронної заявки за допомогою приймальної комісії. Дві години знадобилося майбутньому студенту, щоб дістатися  вишу.

За допомогою мобільного софту абітурієнт зможе побачити статус заявки в реальному часі. Дізнається список дисциплін, інформацію про приймальну комісію та результати конкурсу. Але майбутній студент не зможе подати чи змінити заяви онлайн , скласти вступні іспити.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити