Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ БУРЕВІЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 31 липня 2017, 18:07

naslidki buri

Замість відпочинку, люди вже третій день поспіль в роботі. Вони розбирають понівечене буревієм майно. 28 липня він пронісся майже миттєво у Довгинцівському районі Кривого Рогу, натомість завдав людям чималих збитків. У центрі працює штаб по ліквідації наслідків негоди та всі профільні служби. Вже зареєстровано понад 350 пошкоджених домогосподарств. У районі відновлюється електро- та газопостачання, людям видають будівельні матеріали, першочергово – на житлові будинки.

Особливу шкоду буревій завдав у Довгинцівському районі міста, там пронісся смерч. Люди констатують,  в лічені секунди знесло покрівлі з будинків, порвало лінії електропередач, подекуди побило газові труби, поламало дерева. Ось цьому горіхові господарі нарахували понад півсторіччя, та саме він, падаючи, ледь не прибив жінку. Жінка бідкається, городини вже точно не буде.  Зі штабу ліквідації надзвичайних ситуацій привезли шифер, та ані газу, ані світла досі немає. Їсти готує просто неба. У сусідів ситуація не краща. Окрім збитків понівечено майна, Петро Мельник постраждав і сам. Люди говорять, з остахом опадів, за власні можливості стелили плівку замість даху. Нині ж видали будматеріали, але першочергово на житлові будинки.

У Штабі з надзвичайних ситуацій зі своїми проблемами звертаються мешканці постраждалих будинків. Поряд працюють всі профільні служби. Вже зареєстровано понад 350 пошкоджених домогосподарств. У районі відновлюється електро-  та газопостачання, людям видають будматеріали, першочергово на житлові будинки. Чергові медики констатують, напруга не спадає.

Спільною роботою керівництва міста з промисловими підприємствами вдалося забезпечити городян  будматеріалом. 3-ма будинками опікується КЗРК, 2-ма – Суриковий завод, повним відновленням покрівлі 10-х будинків –  АрселорМіттал Кривий Ріг. Група Метінвест вже виділила допомогу у розмірі 2 млн грн., в той же час, на будматеріали із міської скарбнички – близько 600 тис. грн.

Вже із 1-го серпня почнуться роботи по індивідуальній крівлі будинків. А на базі 94 школи встановлять штаб, кий опікуватиметься постраждалими з так званого 5-6 кілометра.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити