Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВІ КНИГИ ГРИГОРІЯ ГУСЕЙНОВА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 31 липня 2017, 18:10

books

Нещодавно Григорій Гусейнов повернувся з Литви, де шукав підтвердження для матеріалів своєї нової книги. Автор досліджує історію першого кохання молодого Шевченка. Події відбувалися у тодішньому Вільно,  куди привіз кріпака Тараса пан Енгельгардт, і Григорій Гусейнов вирішив відшукати ці будинки в сучасному Вільнюсі.

Молодий кріпак Шевченко був у пана Енгельгарда на особливому положенні. вчився малюванню, відвідував Вільнюський університет. Підтвердження цим фактам знайшов Григорій Гусейнов, навіть зумів відшукати унікальну інформацію про юну полячку, в яку закохався Шевченко.

Над цим твором автор ще продовжує працювати. А поки що наприкінці літа очікує з друку свою нову книжку, яку присвятив іншим історичним подіям.

Григорій Гусейнов здебільшого встигає паралельно працювати над кількома сюжетами, знаходить час і для творчих поїздок та зустрічей із читачами. Варто згадати, що його твори вже удостоювалися багатьох високих нагород, серед яких найціннішою автор називає Національну премію Тараса Шевченка. Гадаємо, із часом свої літературні премії знайдуть і нові книги, в яких автор намагається зберегти важливі факти української історії. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити