Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
В’ЯЧЕСЛАВА ВОЛКА ОГЛЯНУВ ЛІКАР З ІЗРАЇЛЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 31 липня 2017, 18:15

vovk oglyad

Наш колега, поранений під час військових навчань оператор В’ячеслав Волк, як і раніше, продовжує перебувати у обласній лікарні ім. Мечникова. Сьогодні, 31-го липня, туди прилетів лікар з Ізраїлю Ар’є Вольнер, тільки після цього можна буде говорити про ймовірність транспортування та лікування В’ячеслава у Ізраїлі. Але і українські лікарі-нейрохірурги, і Ар’є Вольнер заначають: у медичній практиці такі травми вважаються надскладними.

Ізраїльський лікар, який прилетів у Дніпро до лікарні ім. Мечникова, де зараз знаходиться В’ячеслав, вже оглянув його та ознайомився з медичною картою. Приїзд Ар’є Вольнера став можливим завдяки особистому запрошенню Бориса Трейгермана, радника губернатора Сумської області та екс-радника голови обладміністрації Дніпропетровщини. Родина В’ячеслава дуже чекала цього візиту.

Доктор Ар’є Вольнер очолює відділення респіраторної реабілітації  лікарні Шиба. Медцентр  спеціалізується на травмах спинного мозку. Прогноз лікаря невтішний: у медичній практиці такі травми вважаються надскладними, а наслідки можуть бути найгіршими. Зазначимо, у випадку з  Вячеславом Волком українські лікарі-нейрохірурги  теж доволі обережно говорили про можливі наслідки травми.

Нагадаємо,  під час військових навчань куля прошила В’ячеславу шию та ушкодила хребет. Чоловік у свідомості, але наразі не рухається і не може говорити, бо дихає через апарат штучної вентиляції легенів. Дружина пораненого журналіста кожного дня  поряд з ним у лікарні.  Каже, В’ячеслав  реагує і розуміє оточуючих.

Вже відомо, що лікування В’ячеслава Волка у Їзраїлі оцінили як мінімум у 200 тисяч доларів. І це без перельоту хворого. Реабілітація буде не лише дороговартісною, але й тривалою. Лише перебування у лікарні затягнеться на декілька місяців. Дружина В’ячеслава дякує усім, хто долучився до допомоги, а на питання журналістів, яку суму надав родині стрілець, що скалічив її чоловіка, з гіркою посмішкою відповідає: 5 тисяч гривень. Все.

Наразі ж для доктора Ар’є Вольнера на першому місці – питання стабілізації стану пацієнта. У нього коливається тиск, найбільше турбує штучна вентиляція легенів, – усе це може негативно вплинути на транспортування до Ізраїлю. Водночас Ар’є Вольнера вразив рівень допомоги В’ячеславу тут, у Мечникова. Каже, українські медики  професійно робили  усе можливе.

Попереду – складні часи лікування та реабілітації. Допомогти В’ячеславу Волку просить його родина. Вдячні за будь-які кошти, перераховані на картку.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити