Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСТУПНА КОМПАНІЯ. ДЮІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 02 серпня 2017, 13:01

dui vstup

ДЮІ вже цілком освоївся у нашому місті, з кожним роком кількість вступників відчутно зростає. Цього літа із заявами на вступ зверталися абітурієнти не лише з Дніпропетровської та Донецької, а й з Херсонської, Миколаївської, Винницької і навіть Закарпатської областей. Оскільки два факультети готують тільки за рахунок держбюджету, на закритому конкурсі, подача електронних заяв припала тільки на один факультет. Відтак, проблеми із завантаженням даних фахівці приймальної комісії відчули менше, ніж колеги в інших вишах. Хоча проблеми все одно були, відтак:

 Суттєвий конкурс сертифікатів: 2 особи на місце - триває зараз на заочному відділенні. З появою Донецького юридичного вишу можливістю отримати вищу освіту зацікавилося чимало працівників патрульної поліції та чергових підрозділів. Керівництво виша-переселенця подбало і про варіанти для молоді Маріуполя.

 З середини червня у розташованих у нашому місті вишах-переселенцях працювали освітні центри Донбас-Україна, де абітурієнтам з тимчасово окупованих територій допомагали поступити до українських інститутів та університетів. Як показала практика ДЮІ, таких бажаючих виявилося більше, ніж минулоріч.

 Центри Донбас-Україна прийматимуть абітурієнтів з тимчасово окупованих територій до кінця вересня, для них виділятимуться бюджетні місця. Цьогоріч  обсяг  держзамовлення для ДЮІ склав 375 місць. До речі, трохи менше місць отримали в КНУ – 338, та в КДПУ – 320, такі цифри видала вчора увечері єдина державна електронна база з питань освіти.  Зараз фахівці приймальних комісій чекають на оригінали сертифікатів, списки першокурсників ще формуватимуться протягом серпня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити