Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОДОВЖЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 18:12

vstupna kompania

Вступна кампанія у Криворізькому медичному коледжі щороку проходить доволі активно, цьогоріч прийняли 1 118 заяв від 546 абітурієнтів, чимало вступників скористалися можливістю подавати документи за кількома напрямками. Як і минулого року, медичні та педагогічні виші, на відміну від інших закладів, отримали обсяги держзамовлення ще на початку вступної компанії.

Навесні Міністерство освіти визначило прохідний бал до медичних вишів та коледжів – 150, але потім це розпорядження відтермінували до початку наступного року. Тож цьогорічний конкурс сертифікатів проходив традиційно, за виключенням збоїв з системою ЄДЕБО.

Бюджетникам подарували ще зайвих два дні, а контрактники мають час до 23 серпня.

Цьогорічні зміни до проведення  вступної кампанії додали проблем фахівцям приймальних комісій. Адже, хоча часу на роздуми залишилося обмаль, абітурієнти не квапляться визначатися з оригіналами сертифікатів, розраховуючи, що звільняться ще місця на бюджет. Але система цьогоріч зовсім інша.

Отже, реєстрація в ЄДЕБО завершується 8 серпня, так що фахівці приймальних комісій радять вступникам, які не включали коледжі та технікуми до списку пріоритетів,  використати свій шанс отримати вищу освіту за скороченою процедурою: через виші нижчого рівня – до вищого.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити