Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЗЬКА КРАСУНЯ У КАСТИНГУ МОДЕЛЬ XL (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 18:03

model xl

Розмір одягу “plus-size” та неперевершена природна врода. Поліна Бурлака – криворізька красуня, яка стала учасницею кастингу «МОДЕЛЬ XL», організованому телеканалом 1+1. На відбір до проекту дівчина потрапила завдяки смс від сестри. Потім заповнила анкету на сайті телеканалу та зняла кліп-презентацію про себе. Далі дівчину запросили на кастинг у Київ. Хоча Поліна не потрапила до проекту, у неї в планах на майбутнє займатися іншою діяльністю  –  бути вчителем та відкрити приватну школу.

Пишна та розкішна. Майбутня вчителька та волонтерка. Поліна Бурлака – криворізька дівчина з природньою вродою та нестандартними формами 112-85-112. Красуня нещодавно брала участь у кастингу «МОДЕЛЬ XL», який організували “плюси”. Серед основних вимог до дівчат – пишні форми та створення відеопрезентації про себе. Та складнощами при відборі на проект були зовсім не пошуки одягу, візажиста та фінансові затрати, стверджує Поліна. Сам кастинг проходив лише дві хвилини. Перед фотокамерами  учасницям потрібно було обрати 5 виграшних поз, якіб запам’яталися.

 Сергій, чоловік Поліни, каже, що з одного боку, розуміє – коханій потрібно розвиватися, а з іншого – не шляхом телевізійних шоу та інтриг. Тому не дуже засмутився, що дружина не стала учасницею проекту. Сама ж Поліна також не засмутилася, що не стала учасницею конкурсу «МОДЕЛЬ XL». Адже планує багато чого зробити у майбутньому. І реалізувати себе у зовсім  іншому напрямку. Поліна Бурлака – доказ того, що не потрібно сидіти на дієтах та постійно змінювати одяг. Для того, щоб досягти заповітної мрії, потрібно бути самою собою.