Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНФЕРЕНЦІЯ. ЛІКУВАННЯ В.ВОЛКА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 серпня 2017, 19:23

preskonf vovk

У пораненого під час військових навчань оператора В’ячеслава Волка з’явився реальний шанс на реабілітацію. Зараз він продовжує перебувати в клініці імені Мечникова, стан -  тяжкий, чоловік дихає за допомогою апарату. Наприкінці липня пацієнта оглядали лікарі ізраїльської клініки «Шиба», після паузи вони оприлюднили рішення свого консиліуму: приводи для оптимізму все ж є.  Про це йшлося 9 серпня на прес-конференції у Дніпрі. Стан пораненого криворізького журналіста сьогодні хвилює не тільки його земляків, до пошуків рятівного виходу в боротьбі за здоров’я В’ячеслава Волка підключилися і зарубіжні медики. Дізнавшись про ситуацію, до наради колег приєдналися ще й лікарі Британії. Зараз про оптимістичний прогноз говорити можна, але за певних умов:

Вартість операції та подальшої реабілітації  В’ячеслава складатиме 400 тисяч доларів. Швидко такі кошти не зібрати, тому операцію поки що перенесли на кінець серпня. Транспортувати пораненого оператора до Ізраїлю реально тільки в супроводі реаніматологів.

Лікування проходитиме в три етапи, тільки на перший знадобиться половина озвученої суми. Зараз збір коштів ведеться в екстреному режимі, рідні В’ячеслава просять всіх небайдужих надати допомогу.

Ізраїльські медики зазначають, що операція на хребті може не знадобитися, зараз все залежить від того, наскільки оперативним буде втручання медиків.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити