Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТИПЕНДІЯ КРИВОРІЗЬКИМ СПОРТСМЕНАМ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 19:26

sport

На цьогорічних Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту виступали четверо криворіжців – Орфан Сананзаде, Ірина Пікінер, Юрій Перетятько та Катерина Баєва. Здобути призові місця вдалося двом. Вихованець бійцівського клубу «Барс» Орфан Сананзаде став чемпіоном світу з кікбоксингу, перемігши сильного суперника. За найвищу нагороду спорткомітет виділить йому 100 тисяч гривень. Його тренер, Іван Зінченко, отримає 50 тисяч. 

Плавчиня Ірина Пікінер  здобула «бронзу» на стометрівці в біластах. За призове місце дівчина отримає 60 тисяч гривень, а її тренер, Сергій Трофименко, – 30.

Цього року на змаганнях з вільної боротьби серед юніорів захищала честь України та Кривого Рогу Ілона Прокопевнюк. За зайняте третє місце дівчині та її тренерові Олександру Лозному виділили по 8 тисяч гривень.

Чемпіоном України на змаганнях з плавання у Запоріжжі став криворіжець Денис Кесіль. За отримане «золото» спортсмен та тренер Олександр Корнюшин отримають по 10 тисяч гривень. 

Вкотре свій рівень підтвердили каратистка Яна Федій та Катерина Барабаш. У двох номінаціях на чемпіонаті України з фунакоши шотокан карате дівчата вибороли перші місця. Переможницям та їх тренерові Антону Ємельянову споркомітет виплатить по 8 тисяч гривень.

 Усього на стипендії спортсменам та тренерам з міського бюджету виділено 300 тисяч гривень. Загалом цього року заохочувальну стипендію отримають 100 спортсменів.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити