Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІІІ ЗМІНА В ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 19:30

shkilnyy tabir

Пришкільний табір спеціалізованої школи «Ор-Авнер» отримав назву «Рейнбоу» – в перекладі означає «веселка», тут кожен день отримує свій колір. Коли нас запросили в гості, переважав жовтий – сонячний. Незважаючи на спекотну погоду, діти підготували свій англомовний флешмоб,  де з ентузіазмом танцювали і старші, і молодші вихованці.

Мовний табір «Рейнбоу» разраховано на 70 дітей, поки що тут шліфують знання англійської 40 хлопчиків і дівчаток, переважно – вихованці початкової школи. Але групи постійно поповнюються, бо маленькі криворіжці продовжують повертатися з відпочинку з інших міст. Щодня вихователі придумують для них нові цікаві подорожі англійською: Англія, Америка, Ірландія, не забувають і про руханки.

 З початку літніх канікул у дві зміни приймали дітей 116 пришкільних таборів, там цікаво провели дозвілля 18 тисяч школярів міста. В Центрально-Міському районі, де організували додаткову зміну, в перший заїзд таких таборів  було створено 14, а в другий – 7, чимало дітей ставали постійними відвідувачами цих літніх містечок розваг.

Зараз триває третя зміна і в приміських оздоровчих таборах, маленькі криворіжці відпочивають у таборах при Гурівському лісі та на березі Чорного моря.

 Власне, 3 зміна в пришкільних таборах планувалася в рамках експерименту, але схоже, що така практика обіцяє стати постійною для окремих шкіл. Педагоги «Ор-Авнер» планують поділитися з колегами результатами цьогорічного формату серпневих мовних занять. Табір «Рейнбоу» працюватиме до 23 серпня, і ще готовий приймати бажаючих. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити