Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДО ДНЯ ВЕТМЕДИЦИНИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:06

veterinari

Як виявилося, фахівці ветеринарної клініки при Криворізькому державному цирку лікують не тільки чотирилапих циркових артистів, сюди звертається також чимало мешканців району з проблемами своїх домашніх улюбленців. Ветлікарі дають раду всім хворим, навіть заспокоюють відвідувачів, котрі дуже хвилюються за підопічних. Однією з обов’язкових процедур є вакцинація від сказу, хоча, на жаль, не всі господарі визнають таку необхідність.

Ветеринар – лікар широкого профілю: хірург, ортопед, гастроентеролог, і окуліст, бо тварини страждають від тих же захворювань, що й люди. Застуда, ангіна, виразка шлунку, інфаркти та інсульти. Але не можуть сказати, де і що в них болить, тому всі фахівці мають бути ще й кваліфікованими діагностами. Тварини завжди гостро відчувають ставлення лікаря, тому підпустять до себе лише тих, кому довіряють. І, як ми переконалися, професіоналам цієї клініки довіряють всі.

Світ не без добрих людей – в незмінності цього постулату переконали нас історії пацієнтів: донедавна бродячого пса Марсика і кошенятка Челсі. Для них втручання ветлікарів стало вирішальним не лише для здоров’я, а й для життя.

 Хоча в День ветеринарної медицини більше прийнято згадувати про те, що ветеринарія оберігає людство від можливих епідемій, не менш важливими є старання ветлікарів рятувати чотирилапих пацієнтів, а ще - нагадувати всім, що ми відповідальні за тих, кого приручили. І рятуючи безпомічних тварин, люди й самі відігріваються серцем у світлі цього добра, вчаться милосердю. Напередодні професійного свята для цих фахівців лунають найщиріші побажання, до яких приєднуємося й ми.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити