Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЩО ЧЕКАЄ ЦЕНТР ПРОФІЛАКТИКИ ТА БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ? (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 14 серпня 2017, 19:17

snid

Питання реорганізації Криворізького центру профілактики та боротьби зі СНІДом буквально «зависло» в повітрі. Це і насторожує. Центр хочуть приєднати до міської інфекційної лікарні. Це, мовляв, дасть можливість не лише лікувати пацієнтів амбулаторно, але й у стаціонарах. Цьогоріч у Кривому Розі вже зареєстровано понад 25 500 тисяч хворих на ВІЛ, а в стадії СНІДу – більше 2000. І це – лише офіційна статистика. У медзакладі ситуацію на камеру не коментують, та поза нею говорять: такі зміни нічим не аргументовані. Це підтверджують і у громадських організаціях. Олександр Кріпак очолює у Кривому Розі Всеукраїнську мережу людей, які живуть із ВІЛ, він говорить: нині у місті діє налагоджена система.

Недержавні організації, які сприяють виявленню та лікуванню захворювання, підтримці пацієнта, говорять: імовірне приєднання «СНІД-центру» до інфекційної лікарні матиме негативний відбиток на здоров’ї українців.

Нині протестуватись на ВІЛ можна й самостійно. Але розгорнутий чи то вузькопрофільний аналіз, завдяки унікальному обладнанню, роблять тільки у Центрі СНІДу. Медзаклад обслуговує жителів Кривого Рогу, прилеглих сільських районів та міст Жовті Води, П’ятихатки та Зеленодольськ. А якщо центр увійде до складу Інфекційної лікарні, то лікуватиме тільки криворіжців.

Поки питання реорганізації вирішується у кабінетах, у Центрі, навпаки, пропонують розширюватись – в окремих районах Кривого Рогу створювати філіали чи збільшувати кількість кабінетів довіри, аби більше наблизити медиків до пацієнтів. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити