Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАГОРОДЖЕННЯ ВЕТЛІКАРІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 14 серпня 2017, 19:28

veterinari

«Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство» - цей вислів відомого академіка Івана Павлова недаремно став крилатим. Адже саме завдяки роботі ветеринарів, вдається запобігати епідеміям серед домашньої худоби, попереджувати розповсюдження небезпечних інфекцій. При державній ветклініці міста працює ветлабораторія, цим фахівцям щодня доводиться перевіряти чимало зразків різноманітної продукції. Зберігає актуальність і проблема вакцинації тварин від сказу, що теж лягає на плечі цих спеціалістів.


З професійним святом вітали ветлікарів представники міської та районної влади, відзначалися їхні заслуги в галузі охорони здоров’я. Почесними грамотами Криворізької міської ради були нагороджені найкращі спеціалісти закладу.

Передсвятковий день проминув для цих спеціалістів у звичних турботах. Щодня ветлікарі рятують сотні тварин, які хворіють не менше, ніж люди. Для власників вони є членами родини, про здоров’я яких опікуються не менш ретельно, ніж за своє.

 Крім державної ветклініки, у Кривому Розі приймають хворих тварин ще й у багатьох приватних ветеринарних кабінетах. Не секрет, що чимало хвороб переходить від тварин до людей, а встановити правильний діагноз пацієнту, котрий не може розповісти, де у нього болить – дуже нелегка задача. Але досвідчені професіонали вміють давати тому раду, свідченням тому – вдячність чотирилапих пацієнтів та їх власників. І найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити