Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІРУС КОКСАКІ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 19:25

virus 2

Останнім часом про зараження вірусом Коксакі  активно говорять українські та закордонні ЗМІ, посилаючись на численні випадки захворювань у Туреччині. Та, виявляється, Коксакі – це ніщо інше, як сезонне захворювання. Вакцини від нього немає, а симптоми не рідко можна сплутати із звичним ГРВІ. Єдине, що визначає цю ентеровірусну інфекцію, – висипи на руках, ногах, а також навколо та у ротовій порожнині.  Для кого вірус небезпечний та як від нього вберегтися, з’ясовувала наша знімальна група.

Спалах захворювання вірусу з екзотичною назвою “коксакі” майже кожного року фіксують наприкінці літа. Справа у тому, що він досить стійкий у зовнішньому середовищі: замерзає у холодну пору та активно розвивається у спеку до 50 градусів. Лікарі зазначають, підвищена захворюваність інфекціями із ряду ентеровірусних спостерігалась 3 роки тому,  і цього року епідсезон подібний.

Існує більше сотні видів ентеровірусної інфекції, коксакі – один із них. Його легко сплутати із звичним ГРВІ чи іншими хворобами, Ідентифікує саме коксакі – висипи на руках, ногах, навколо та у ротовій порожнині, а також діарея. Наразі у Криворізькій інфекційній лікарні з діагнозом “коксакі” стаціонарно лікуються 14 криворіжців.

Вірус коксакі вперше описали в середині XIX століття. Незвичну назву він отримав від поселення Коксакі штату Нью-Йорк, де і був відкритий в 1948-му році. Тож і для українців він не новий. Та, аби вберегти себе та близьких, не варто нехтувати  правилами гігієни.

Відпочиваючи біля водойми, будь то річка чи море, стежте за дітьми, аби не ковтнули води. Частіше мийте руки, та уникайте масового скупчення людей, адже вірус активний і в повітрі. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити