Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Ремонт КЗШ№13 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 19:31

shkola 13

Криворізька загальноосвітня школа №13 на Чорногорці скоро отримає новий  статус навчально-виховного комплексу: під приміщення для дитсадка перебудовують колишні майстерні.

Цьогоріч навчальні заклади Кривого Рогу отримали на капітальні ремонти понад 90 мільйонів гривень. І зараз, завдяки зекономленим бюджетним коштам, гроші продовжують надходити, до кінця поточного року планується відремонтувати ще 11 шкіл і дитсадків. Завдяки такій підтримці, Криворізька загальноосвітня школа №13 Центрально-Міського району вже розпочала переобладнання приміщення колишніх майстерень під дитсадок, в перспективі йдеться про навчально-виховний комплекс. Проте, як просуваються роботи – у наступному репортажі.

КЗШ №13 Центрально-Міського району, розташована в мікрорайоні Чорногорка, зводилася вона ще в 30 роки минулого століття, в розрахунку на 200 учнів, зараз тут навчається 180. Але, якщо з влаштуванням дитини до школи проблем не виникає, то  з дитсадками у мікрорайоні зовсім сутужно. Тому під додаткову групу було виділено будівлю старих майстерень, котрі з 2002 року не використовувалися.

Фактично приміщення для групи дитсадка зводиться заново, від споруди майстерень залишився тільки каркас. Тут розташовуватимуться спальня, ігрова кімната, їдальня, кухня та санвузли,  ще треба закріпити фундамент та налагодити постачання води, адже з централізованим водовідведенням в мікрорайоні виникають проблеми. Зараз у дворі школи до майстерень прокладають каналізацію, котрої раніше  там не було, а ще на черзі утеплення приміщення та оформлення фасаду.

Роботи стартували у липні. Оскільки заплановано  чималий обсяг, до початку навчального року впоратися не вдасться. Однак виділені кошти – 1 мільйон 400 тисяч гривень – планують повністю освоїти до завершення 2017-го. Принаймні, влітку вже наступного року заклад розраховує розпочати діяльність вже у статусі НВК-школи, і на цю подію з нетерпінням чекають мешканці мікрорайону.

Щодо самої школи, то паспорт готовності заклад вже отримав, зараз приміщення завершують приводити до ладу після косметичного ремонту. Цьогоріч місто виділило школі ще й 199 тисяч гривень на енергозберігаючі вікна у спортзалі, ремонт розпочнеться у перші місяці осені. В основному школи Кривого Рогу вже готові до свята Першого дзвоника, а на учнів чекають гарні та оновлені класи.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити