Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НА “АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ” ЗНОВУ МІТИНГУЮТЬ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 18:05

arcelor miting

У Кривому Розі знову мітингують. Представники профспілок та робітники заводу поряд з прохідною в районі залізничної станції «Червона»  18 серпня провели акцію протесту. Вимоги металургів та гірників залишаються без змін: заробітня плата у 1000 євро, виплата «оздоровчих», відновлення будівництва соціального житла тощо. Для того, аби адміністрація комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» почула своїх підлеглих, триває збір підписів.

За словами учасників та організаторів мітингу, керівництво заводу має можливість збільшити виплати, адже з відкритих джерел їм стало відомо про викрадання з території заводу великої кількості металу. Ці кошти могли б витратити на нове обладнання  та зарплату, зростання якої працівники «АМКР» добиваються ще з травня. За словами голови місцевої Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів Сергія Гапона, наразі вже зібрано більше 11 тисяч підписів.

Водночас, на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявляють: організатори мітингів, зокрема того, що відбувся 18 серпня, маніпулюють громадською думкою та шкодять діловій репутації комбінату. Також на підприємстві зазначають, що підвищення заробітної платні відбулося вже  на 70%. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити