Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЧИ СТАРТУЄ НАСТУПНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН У КРИВОМУ РОЗІ ВЧАСНО? (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 18:17

kotelnya

Без варіантів. З такими боргами на рахунках криворізьких теплопостачальних підприємств розпочати наступний опалювальний сезон вчасно неможливо. Про це заявив заступник міського голови Олександр Катриченко, відкриваючи позачергове засідання штабу з підготовки до зими. Його учасники екстрено зібралися, аби озвучити останні цифри надходження коштів та порівняти динаміку погашення боргів на обох підприємствах.

На комунальній “Криворіжтепломережі” ситуація більш-менш зрозуміла. Гідравлічні роботи проводяться за графіком, технічно підприємство готове подати тепло. Але проблеми боргів це не знімає. Тільки населення недоплатило тепловикам  280 мільйонів гривень. Справи  злісних неплатників за послуги з подачі тепла на загальну суму понад 140 мільйонів гривень – у судах. Ще складніше – з промисловістю та  бізнесом. Там взагалі не можуть укласти угоди з НАК “Нафтогазом України”.

По “Кріворожтеплоцентралі”, яка вже другий рік перебуває в стадії приватизації, взагалі ніякої ясності. На сьогодні там відсутня не тільки подача газу – місяць тому відключили всі джерела енергопостачання. З шести котелень фактично працює одна. Відтак, про гідравлічні роботи, випробування тиску у мережах навіть не говорять.

Натомість на самому підприємстві ситуацію не вважають настільки катастрофічною. Хоча підкреслюють: борг населення лише за останній сезон склав 214 мільйонів гривень. Крім того, через борг самої комунальної Тепломережі, а він тягнеться ще з 2008-го року і перевищує 1 мільярд 200 мільйонів, підприємство не може укладати угоди а ні з Дніпрообленерго, а ні з НАК “Нафтогазом України”.

Завершуючи позачергове засідання, заступник міського голови Олександр Катриченко резюмував: немає грошей – немає ніяких гарантій включення опалення вчасно, або вони надто мінімальні. Відтак, місту потрібно акумулювати усі існуючі резерви, аби покращити картину платежів. Населення закликають за можливістю платити за рахунками і авансом. Активізують роботу виконавчих служб. До злісних неплатників державні виконавці прийдуть разом  з поліцейськими, управителями та тепло виками. А далі – вестимуть переговори з енергогенеруючими компаніями, аби місто таки отримало ліміти на газ вчасно. Термін діючих договорів спливає 30-го вересня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити