Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БУКВАР ДЛЯ ВОДІЇВ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 19:57

bukvar vodii

Ім’я майстра мотоциклетного спорту, рекордсмена Книги незвичайних рекордів України Віталія Бондаря добре знайоме не лише у спортивних колах нашого міста. Він відомий більшому загалу ще як головний суддя змагань «Гонки на виживання». 20 років тому Віталій Анатолійович був у перших лавах засновників «Гонок на виживання» у Кривому Розі.

Ті, кому нині 50 і трішки більше, добре пам’ятають художні пригодницькі фільми, у яких знімалася каскадерська група «Інгульчани» під керівництвом нашого земляка. Сьогодні Віталій Бондар постає в новому амплуа як автор книги порад для водіїв.

Презентація посібника «Безпечне управління автомобілем» відбулося в один день з проведенням чергового етапу чемпіонату «Гонки на виживання» на криворізькому автомототреку у Саксаганському районі.

Ще кілька років тому Віталій Анатолійович не думав - не гадав, що стане письменником. Як керівник школи водійської майстерності, він часто системно писав заготовки тем уроків для своїх курсантів  на окремих листках. Ті шпаргалки невдовзі перекочували  на сторінки книги, яку автор презентував журналістам, колегам та друзям.

Привітати з цією подією автора книги про екстремальне водіння прийшли його товариші, автоспортсмени, відомі у місті люди. У їх числі – президент міської федерації технічних видів спорту Федір Губаренко і народний депутат Андрій Гальченко, який свого часу був учнем Віталія Бондаря та активним учасником каскадерської групи «Інгульчани», згодом перейменованої на «Торнадо».

Звісно, ми не могли не поцікавитися, скільки ж коштуватиме порадник для водіїв?

У найближчому майбутньому автор планує видати україномовний варіант книги, а згодом і англійською, якщо знайдеться підтримка. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити