Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЗЬКИЙ РАЙОН. РЕЙД ДСНС. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 19:02

reyd spasateli

Сосновий ліс, що знаходиться поблизу села Вільне, – одне з найулюбленіших місць криворіжців та мешканців Криворізького району. Дерева, чиста річка, свіже повітря та компанія друзів – атрибути вдалого відпочинку. Проте, необережно кинутий недопалок чи непогашене вогнище у спекотний день можуть стати причиною масштабної пожежі в лісах та парках. Про це відпочивальникам рятівники спільно з поліцейськими та працівниками лісового господарства нагадали під час профілактичного рейду.

Криворіжанка Валерія не часто приїздить у сосновий ліс, проте, зазначає – саме тут найкраще відпочивати усією сім’єю. І щоб наступного разу повернутися на чисте місце, вчить дітей прибирати за собою.

За інформацією Криворізької районної державної адміністрації, з початку року на території району сталося більше 120-ти пожеж. Майже 80% з них – пожежі у екосистемах. Вогонь завдав шкоди більш ніж на 2 з половиною мільйони гривень. Відновлювати насадження після пожежі – надзвичайно дорого, адже лише на одне дерево потрібно витратити близько трьох тисяч гривень.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити