Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ. БМ «ЗАТИШОК» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 19:08

OSBB

Будинок милосердя «Затишок» розташувався у мальовничому куточку Тернівського району, в приміщенні колишнього санаторного пансіонату Північного ГЗК. Неподалік від будівлі – невеличке водосховище та Ботанічний сад, про комфортні зелені куточки подбали і на території «Затишку». Заклад перебуває на утриманні міського бюджету,  ще 9 тисяч виділив Кривий Ріг цього літа на ремонт покрівлі та косметичне оновлення приміщення. Звісно, щорічні витрати на цей заклад набагато більші.

У кожного мешканця «Затишку» – комфортна кімната, заповнена необхідні предмети побуту та близькими серцю дрібничками. У «Затишку» цілодобово працюють медсестри. За своє перебування старенькі відраховують 75% від пенсій до спеціального фонду. Переважно це самотні літні люди, і вони вважають, що їм таки пощастило.

Для пенсіонерів комфорт має величезне значення, а тут і взимку завжди тепло, у ожеледицю не треба добиратися до магазину, все принесуть, приготують і навіть подадуть. Живуть тут клієнти постійно, відтак, в «Затишку» складаються і сімейні пари.

Серед клієнтів «Затишку» – чимало інвалідів, переважно, це люди похилого віку, за якими нема кому доглядати. 

Третій поверх відведено для ліжкових хворих, які потребують постійного догляду, на сигнал тривожної кнопки одразу прибігає медсестра. Тут надають тільки першу допомогу, а за потреби викликають «Швидку».

За останні роки кількість клієнтів закладу суттєво збільшилася, приходять старенькі і на тимчасове перебування, що більше характерно для зими. Приймають не тільки самотніх, дідусів і бабусь нерідко влаштовують на платній основі родичі. Схоже, для багатьох пенсіонерів цей соціальний заклад став справжнім острівцем затишку, де літні люди почувають себе захищеними.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити