Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИБІР ДИРЕКТОРА ШКОЛИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 23 серпня 2017, 19:38

vib dir

Вперше у Кривому Розі проходить конкурсний відбір на посаду директора у школі №10. Заявки подали 3 кандидати, але у самому конкурсі продовжили боротьбу два представники, які підготували програму розвитку навчального закладу.

Артем Бондаренко – вчитель історії, каже, що авторитет школа може здобути завдяки участі у грантах, а матеріально-технічну базу можна зміцнити лише за допомоги влади міста. А от Олександр Ланчковський – вчитель інформатики,  впевнений, що зможе підняти авторитет закладу завдяки допомоги батьків та плідної співпраці з вчителями.

Після презентації своїх програм претенденти відповідали на питання батьків та членів комісії: як вони збираються витягати школу зі статусу проблемної,  чи готові до атестації школи та чому один з претендентів  взагалі не спілкувався з батьками до виборів.

В результаті після дискусії директором обрали  Бондаренко Артема. Зазначимо, що більшість батьків та вчителів виявили прихильність саме до цього кандидата.

Нагадаємо, починаючи з 2015 року історія школи складалася непросто. Діти не навчалися у закладі, їх перевели до інших шкіл та дитячих садочків. Так вирішили у районному управлінні освіти. А у 2016-му обурені батьки  звернулися до Центрально-Міського райсуду з адміністративним позовом, щоб правомірним чином вирішити це складне питання. У квітні цього року Феміда прийняла рішення укласти мирову угоду.

Батьки та вчителі десятої Криворізької школи покладають великі надії на нового керівника та вірять, що їх діти завершать навчання саме у стінах цієї школи.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити