Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 23 серпня 2017, 19:43

chervoniy pokaz

Зала кінотеатру на 200 місць виявилася замалою, аби вмістити всіх охочих поспілкуватися з представниками кінокомпанії-виробника. Фільм, що створювався на криворізькій землі і за участю криворіжців презентували продюсер стрічки Андрій Суярко і режисер-постановник Заза Буадзе. Чому саме Кривий Ріг обрали кіномитці для проведення зйомок?

Фільм, що повідає про повстання в’язнів ГУЛАГівського табору у 50-х роках минулого століття, передусім, про одвічне, генетично спадкове прагнення українців боротися за свободу і перемагати.

Акторами масових сцен було чимало мешканців нашого міста. Тому вони з нетерпінням чекали дня, коли побачать себе на екрані.

Режисер фільму підкреслив, що криворізькі актори масових сцен з особливими біографіями зарекомендували себе дуже дисциплінованими і тямущими виконавцями, а робота на кіномайданчиках позитивно їх змінила.

Журналістів і присутніх на зустрічі глядачів крім іншого цікавила й подальша доля, спорудженого спеціально для зйомок табору, а також те, чи матиме продовження фільм за твором Андрія Кокотюхи, адже екранізовано лише частину роману, та чи буде телевізійна версія «Червоного»?

Напередодні столичного допрем’єрного перегляду Кривий Ріг став рекордсменом серед міст України за кількістю глядачів, присутніх на сеансі всеукраїнського промо-туру кінокартини.  

Українське якісне кіно повертається на вітчизняні екрани. 24-го серпня розпочинається прем’єра фільму «Червоний». Його демонструватимуть 155 кінотеатрів України. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити