Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ПОКЛАДАННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 23 серпня 2017, 19:50

24 pokladanie_2

Кривий Ріг почав відзначати  річницю Незалежності. Традиційні урочистості – покладання квітів до пам’ятника Кобзарю.

26 роки тому наша держава здобула незалежність, заради цієї мети боролися протягом століть чимало поколінь українців. Серед них – і відомий поет Тарас Шевченко, пам'ять якого вшановують на всі державні свята, і обов’язково – на День Незалежності. Традиційно приходять з квітами на центральний проспект міста представники влади, керівники установ та підприємств, громадських організацій. І обов’язково – Почесні громадяни міста, які чимало зробили для своєї країни за роки незалежності.

За 26 років незалежності Україна пережила становлення, як парламентсько-президентська республіка, обрала п’ятьох Президентів, ввела національну валюту, зуміла заявити про себе на міжнародній арені. Було чимало зльотів і падінь, але навіть зараз, у складний для країни час, українці погоджуються: країні є  що відзначати. Однак відносно того, чи вважають криворіжці День Незалежності святом, думки склалися неоднозначні.

Заходи до Дня незалежності продовжилися в Криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії імені Шевченка, де для мешканців та гостей міста підготували святковий концерт творчі колективи.

Згадали в цей день і внесок криворіжців у розбудову своєї держави за роки незалежності.  Звання Почесного громадянина міста було удостоєно голову міського комітету профспілки гірників та металургів Анатолія Макаренка. А відзнаками «За заслуги перед містом» 1 ступеню були нагороджені директор підприємство «Криворіжтепломережа» Сергій Мітін та один із керівників управління економіки виконкому міськради у минулі роки  Валерій Просолупов.

Вручалися також відзнаки 2 та 3 ступеню, Почесні грамоти виконкому Криворізької міської ради, які отримали найкращі представники освіти, охорони здоров’я та бізнесу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити