Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНФЕРЕНЦІЯ ОСВІТЯН (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 29 серпня 2017, 19:59

konf osvityan

В конференції освітян традиційно взяли участь представники міського та районних відділів освіти, директори шкіл, гімназій та ліцеїв, фахівці служб, котрі тісно співпрацюють із навчальними закладами. На початку заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під Іловайськом криворізьких бійців. Сьогодні патріотичне виховання є одним із важливих завдань школи, що особливо підкреслювалося при підбитті підсумків минулого навчального року. Але більше йшлося про умови подальшого навчання. Криворізький міський голова зазначив: місто і надалі підтримуватиме вчителів, навіть у такому складному процесі, як реформування.

Фінансова допомога  дала змогу багатьом закладам належно підготуватися до нового навчального року. Але невирішеною залишається проблема підручників для класів середньої ланки, поки що Кривий Ріг отримав лише частину від необхідного. Але, як відзначила у доповіді начальник управління освіти та науки міськвиконкому Тетяна Кріпак, вихід є.

Незабаром розпочнуть новий навчальний рік 65 тисяч криворізьких школярів, з них більше 7 тисяч – першокласники. Цьогоріч для всіх ланок середньої школи передбачено численні нововведення, зокрема, учні молодших класів не отримуватимуть оцінок і домашніх завдань, а старшокласники самі обиратимуть предмети. Що ж до навчання за триместрами, то педагоги визначилися так:

Теорія, викладена в концепції «Нова українська школа», поки що питань у освітян не викликає, а от якою буде практика – прогнозувати складно. Втім, переважна більшість вчителів сповнені оптимізму і вважають, що плюсів все ж таки набагато більше. Щодо шкіл, то вони до нововведень готові, запевняють керівники шкіл. А вже складні питання, як завжди, вирішуватимуться у процесі роботи, протягом навчального року.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити