Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
XXV СЕСІЯ МІСЬКРАДИ. ЗВІЛЬНЕННЯ Є. УДОДА. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 30 серпня 2017, 19:34

gorispolkom

Першого заступника міського голови Євгена Удода звільнено з посади. Офіційно. Сьогодні на  XXV сесії  Криворізької міськради за таке рішення проголосували 34 депутати, і  з 54-х присутніх на засіданні. І такої кількості голосів  вистачило. Але звільнений з посади Євген Удод, тим не менш, залишається членом виконкому.

Нагадаємо, перший заступник мера востаннє був на робочому місці три місяці тому. Про своє звільнення за власним бажанням оголосив 14-го серпня, пояснивши: звільняється на знак  протесту проти безпідставних звинувачень збоку правоохоронних органів, які розцінює як політичний тиск. Але яким чином подав відповідну заяву про звільнення, невідомо.

У депутатів – безліч питань до загадково зниклого з міста віце-мера. Але оскільки особисто Євгену Удоду поставити його не можуть, переважно звертаються до мера. Чому за власним бажанням? У який спосіб Євген Удод подав заяву? Чи ведеться службове розслідування?

У Самопомочі вважають, що такий проект рішення не відповідає чинному законодавству та вимагають створення тимчасової комісії з проведення службового розслідування.

Свою принципову позицію – не голосувати  за запропонований проект рішення – пояснили в УКРОПі.

Депутати від Сили Людей здивовані, що  звільнений Євген Удод таки залишається членом виконкому.

Мер усі запитання і претензії вислухав і відповів одразу усім. Усе законно, заяву Євгена Удода розглянули і задовільнили, як того вимагає закон, а факти, у яких звинувачують першого заступника, не доведені.

34 голоси “за”. Євген Удод тепер вже офіційно пішов з посади першого заступника мера, але залишився членом міськвиконкому.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити