Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕСІЯ-25. ПИТАННЯ ТЕПЛОЦЕНТРАЛІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 30 серпня 2017, 19:36

sobranie sesija

Ситуація, що склалася на Криворіжтеплоцентралі, має реальну загрозу вже на старті опалювального сезону. На сьогодні споживачами послуг підприємства є понад 300 тисяч криворіжців. Географічно воно обслуговує фактично половину території міста. На пленарному засіданні серпневої сесії міськради чи не найбільше уваги приділили саме Теплоцентралі. Заступник міського голови Олександр Катриченко наголосив на відсутності на сьогодні (цитата) «навіть перспективи укладання договорів по газу».  До того ж, кілька котелень підприємство досі залишається без електропостачання, і через низку причин практично не вирішуваним є питання давніх боргів. 


У міськраді підготували проект рішення Про звернення до Фонду державного майна України, Міністерств енергетики та вугільної промисловості; регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України а також Дніпропетровської облдержадміністрації. У зверненні конкретних пропозицій немає, деталізовано винятково саму ситуацію та висловлено прохання невідкладно втрутитися у її вирішення. Оскільки на місцевому рівні  органи самоврядування не мають юридичної і фактичної можливості впливати на роботу ПАТ «Криворізька теплоцентраль» та на його відносини з постачальниками енергоресурсів. Крім цього, місто не має технологічної можливості перепідключення об’єктів житлового фонду та соціальної сфери до інших джерел теплопостачання, йдеться у зверненні.

Депутати одностайно підтримали цей проект рішення. Саме ж питання викликало бурхливе обговорення. Зокрема, йшлося про можливості  повернення до встановлення систем автономного опалення,  пошуку альтернативних газопостачальників для підприємства, а також згадано про понад мільярдний борг перед Теплоцентраллю комунального підприємства «Криворіжтепломережа».

Не обійшли увагою депутати і питання значного підвищення тарифів, яке готує Теплоцентраль. Воно стосуватиметься об’єктів бюджетної сфери. Нововведення наразі перебуває у стадії публічного обговорення.

Міський голова пообіцяв розібратися у ситуації. Адже якщо цей тариф підвищать на 40%, місцевий бюджет матиме відповідні суттєві втрати. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити