Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ В МУЗЕЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 11:03

muzey remont

Криворізький історико-краєзнавчий музей,  розташований в Центрально-Міському районі, добре відомий всім мешканцям міста. Споруда ця ще дореволюційна, котру перепланували у 1964 році під зали музею. З того часу про капітальний ремонт приміщень не йшлося. Щоправда, у 2012 році місто виділило кошти на капремонт покрівель і в цьому музеї, і в Тернівській філії, однак системи тепло- та водопостачання вже давно вимагали заміни. Зараз вже частково замінено системи опалення та водопостачання, каналізацію, радіатори, триває стяжка стін. На жаль, для капремонту залів потрібні набагато більші кошти, однак те, що тепер буде підтримуватися належна температура у приміщеннях – величезний плюс.

У планах ще заміна вікон тилового фасаду в адміністративних кабінетах та кімнатах фонду, поставлять також нові, більш надійні двері, адже тут зберігається чимало цінних експонатів. Ще має бути відновлення ганку, будівництво пандусу, приведення до ладу стін, підлоги та стелі першого поверху. Працівники музею, зі свого боку, теж долучаються до процесу оновлення свого музею.

Наступного року керівництво музею планує вишукувати кошти вже на капремонт головного фасаду, далі, якщо пощастить, дійде черга до експозиційних залів, як найбільш фінансово затратних. Вже не один рік йдеться про переїзд музею до нового приміщення на проспект Металургів, в будинок колишнього УПК. Та, як виявилося, ця споруда перебуває в законсервованому стані, і будувати там все треба з нуля. А, враховуючи специфіку залів, навіть не один рік.

А доки це питання вирішується, про належне зберігання експонатів та комфорт працівників музею дбати все одно необхідно. Тим більше, що проблема ремонту цієї будівлі таки дійшла краю і відкладати її знову було неможливо. Зараз роботи тривають, а прийом відвідувачів музей збирається розпочати аж з грудня, коли будуть завершені всі заплановані заходи.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити