Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯД В ШКОЛУ. ЧЕРГИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 11:06

medoglad

Дворічний Ян і шестирічна Кароліна тримаються за маму. Адже мають важливу місію – пройти медогляд, аби вже через декілька днів піти до дитсадочка та до школи.

Лікарі ж відзначають, з часу виходу наказу Міністерства освіти та науки №  682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» найбільші черги – у серпні.

Обов’язкова умова проходження медогляду дитини – присутність батьків. Останні ж в силу різних причин відкладають цю процедуру на останній літній місяць. А відтак, і навантаження на педіатрів зростає майже втричі.

Завбачливі батьки встигають протягом 3-х літніх місяців пройти медогляд. На разі із майже 65 тисяч криворізьких школярів обстежились близько 90%.

Повний медогляд пройдуть діти у 6, 11, 14-15 років та 16-17. Їх, окрім періатра , обстежать ще й профільні лікарі – хірург, ортопед, офтальмолог та стоматолог. Із 14 років – дитячий гінеколог та ендокринолог. З 15 років робиться флюорографія. Додатково можуть призначатися аналізи крові, на визначення рівня гемоглобіну.

У школах Дніпропетровщини навчається понад 300 тисяч дітей, більшість вже пройшли медогляд. Але час ще є до 15 вересня. Адже, перш за все, це впевненість, що дитина здорова. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити