Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕКЛАМА НАРКОТИКІВ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 30 серпня 2017, 11:08

policia

У липні громадськість Кривого Рогу провела акцію проти реклами наркотиків.  Тоді заступник начальника Криворізького відділу Нацполіції заявив, що вже направлений запит до Національної поліції з вимогою заблокувати  ці онлайн-ресурси.

Та у Кривому Розі усе ще можна вільно зайти такі сайти. Так звані закладки  24 години на добу  рекламують посилання на вулицях міста. За одним з таких посилань ми легко перейшли на сайт, де можна замовити наркотики.

Втім, деякі місцеві інтернет-провайдери вже працюють на випередження і блокують сайти-вбивці. У одній з таких інтернет-компаній пояснили, що при першому ж зверненні, не поліції, а громадської організації, вони обмежили доступ своїх клієнтів, заблокувавши перехід  по закладці.

Поки громадські активісти та свідомі провайдери  намагаються блокувати смертоносний ресурс, інші люди його адресу, навпаки, розповсюджують. Бо для них це просто бізнес.

У місті  з цим явищем борються, але не завжди реагують швидко та ефективно. Приміром, у Саксаганському районі закладки можна побачити  прямо на фасадах магазинів, кіосків і навіть на тротуарах – саме на шляху дітей та підлітків  до шкіл та гімназій.

Мешканці будинків, які знаходяться біля магазину Апостоловський Саксаганського району, не на камеру говорять, що постійно зверталися до адміністрації з проханням затерти надписи реклами наркотиків – на що у відповідь чули тільки відмови.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Саксаганської райради твердить, що їх підрозділ займається ліквідацією графіті тільки на житлових будинках, які підпорядковуються даній структурі. Це підтверджує одна з співробітниць житлово-будівельного кооперативу.

У Центрально-Міському районі реклами  закладок ми не знайшли  навіть на комерційних будівлях.  Тут її  активно зафарбовують. Але буквально за декілька днів до виходу цього сюжету у підземці знову  тут з’явилися яскраві надписи з рекламою наркотиків. За номером телефону, який,  до того ж,  легко  запам’ятати, можна зробити замовлення.

Багато мешканців Кривого Рогу  мають свої пропозиції,  як  боротися з рекламою наркотиків.

Інші ж, навпаки,  налаштовані песимістично.

Втім, рішення проблеми багато в чому залежить і від самих мешканців. Адже ніхто не заважає людям зібратися разом і вийти на таке собі імпровізоване прибирання. Ефект буде неодмінно, а, можливо, це ще й вплине на тих, хто за ліквідацію графіті дійсно має відповідати.