Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМИ. ШТАБ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 11:11

teplotrasa remont

Масштабне заповнення мереж та пробний продув котелень Тепломережа готова почати вже на початку вересня. Головний інженер підприємства Олександр Єрін під час засідання міського штабу з питань підготовки до зими прозвітував про стовідсоткову технічну готовність.

На початок опалювального сезону менш оптимістично налаштований головний інженер ПАТ «Криворізька Теплоцентраль» Максим Кустарьов. На сьогодні рівень готовності підприємства оцінює лише у 75%.

Відключення котелень від електропостачання підготовку до опалювального періоду звело нанівець. Основне обладнання, говорить Максим Кустарьов, майже готове, але залишається питання по теплових мережах, особливо – по комунальних. На що начальник міського управління  благоустрою та житлової політики відповів: місто робить усе можливе для того, щоб мешканці були забезпечені теплом, зокрема, бюджетна сфера.

 Щодо забезпечення блакитним паливом, питання наразі не вирішене по обох теплогенеруючих підприємствах. Не менш актуальним залишається погашення заборгованості споживачів. У цьому напрямку протягом попереднього тижня вдалося досягти певного успіху, кажуть представники підприємств. Це – результат активнішої роз’яснювальної роботи по районах за допомогою управлінь благоустрою та житлової політики а також управителів. Тепломережа повернула на свій рахунок 2,7 мільйона гривень, Теплоцентраль – близько 4 мільйонів, хоча до цього скоротити суму боргу за такий період вдавалося не більше, ніж на мільйон. Роботу в цьому напрямку збираються продовжувати, адже початок опалювального сезону залежить, зокрема, і від рівня розрахунків.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити