Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЛЯ – КРИВОРІЗЬКА ДІВЧИНА НА СВІТОВОМУ КОНКУРСІ У ГОЛІВУДІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 14:45

milya holiwood

Міля Дущак – дев’ятирічна дівчинка, яка навчається у звичайній криворізькій школі. Дівчинка  має багато друзів, полюбляє гратися зі своїм собачкою Жорою, доглядати за папугами.

Але понад усе дівчинка любить співати. З 4 рочків вона професійно займається співом. А  нещодавно повернулася зі світової олімпіади з мистецтва, яку двадцять років поспіль організовують Сполучені Штати Америки у Голівуді.

Матуся говорить, щоб потрапити до конкурсу, потрібно було пройти по-перше, складний кастинг у Києві. По-друге, ліцензувати авторську пісню англійською мовою, адже це було однією з головних вимог до учасників.

Міля представляла Україну, виконуючи чотири пісні у різних стилях, а також по одному номеру з модейлінгу, танців та акторської майстерності. Найбільш запам’яталася суддям авторська пісня. Деякі члени журі, як говорить Тетяна, після виконання аплодували Мілі стоячи.

Учасників на світовому конкурсі оцінювали відомі хореографи, музичні та художні керівники, які співпрацювали зі співачкою Бейонсе, цирком Дю Солей та компанією Дісней. Але Міля говорить, що не злякалася, коли побачила суддів, та виконала усі номери «на відмінно». На питання, що найбільш сподобалося дівчинці у Голівуді, відповіла просто: співати і ще раз співати.

Криворізька співачка Міля вразила американське журі та здобула відразу дві медалі – срібну і  бронзову  за виконання рок-  та авторської пісень.

Поки до наступного світового чемпіонату  у Голівуді залишається рік,  Міля планує взяти участь у  конкурсі «100 обдарованих дітей України».
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити