Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТУДЕНТСЬКИЙ ЕКОМОТОРОЛЕР (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 04 вересня 2017, 19:51

eko motoroler

Чому – АС? Чому – «Пегас»? Перші дві літери розробники екотранспорту запозичили з абревіатури назви кафедри – автоматизовані електромеханічні системи у промисловості і транспорті. Екомоторолер народився у студентській лабораторії саме цієї кафедри.

Стосовно «Пегаса» - то вже фантазія креативних умільців: міфологічного коника вони матеріалізували у сталевого і хочуть навчити його літати. Це – у недалекій перспективі. А поки що вони вдосконалюють дипломну роботу своїх попередників.

Поки однокашники Максима добиралися до вишу у тісняві громадського транспорту, він з вітерцем комфортно і швидко доїхав сюди на «Пегасі». Екоконик при повній зарядці акумуляторів може проїхати мінімум сотню кілометрів зі швидкістю 30 кілометрів за годину.

Екомоторолеру з однокіловатним електродвигуном під силу перевозити до 300 кілограмів вантажу включно з вагою водія.

Жага підкорення висот і бажання припасувати свій креативний хист до реальних, корисних справ – головний стимул в отриманні знань студентами.

Наразі триває робота не лише з вдосконалення технічних характеристик транспортного засобу, а й з доведення дизайну каркасу «Пегаса». Його обшиють легким матеріалом і розфарбують у привабливий колір.

Найважливіші з переваг «Пегаса» дві Е – економічність та екобезпечність.

А одним з майданчиків для реалізації технічних проектів через навчальний процес є кафедра автоматизованих електромеханічних систем у промисловості і транспорті.

Розправити крила молодій науці допомагає вдало зорієнтована на сучасні потреби освітня стратегія головного технічного вишу Кривбасу. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити