Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ ЖУРНАЛІСТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 19:20

jurnalisti

8 вересня в Україні відзначається Міжнародний День солідарності журналістів. Як розуміють поняття єдності криворізькі медійники?

Поняття солідарності уособлює об’єднаність груп, котра формує спільні інтереси, задачі та стандарти. Для журналістів воно є особливо актуальним, адже, незважаючи на різну спрямованість газет, журналів, політики телерадіокомпаній, всі медійники міста фактично є колективом однієї великої команди. Журналісти одними з перших почали збирати кошти на лікування пораненого колеги В’ячеслава Волка, матеріально та морально підтримують  бійців АТО, здають кров для поранених захисників, проводять екологічні акції. Тому взаємовиручку, обмін досвідом та інформацією активісти Криворізького осередку НСЖУ називають головними складовими солідарності журналістів.

Міжнародний День солідарності журналістів було засновано у 1958 році на 4 конгресі в Бухаресті, на ознаменування згуртованості у вирішенні захисту своїх прав. Сьогодні регіональним осередкам медійників теж доводиться вирішувати чимало важливих організаційних питань, актуальним залишається фінансова та базова підтримка з боку міста. Про це йшлося і на засіданні Криворізької спілки НСЖУ, котре відбулося напередодні знакової дати. Місцевий осередок нараховує більше ста журналістів, і це - лише частина працівників численних теле і радіо компаній та друкованих видань.

Чимало криворізьких журналістів прийшли в команду з гурту літераторів, і намагаються популяризувати досягнення місцевих ЗМІ через зв’язки із зарубіжними колегами. Заслугам видатних працівників мас-медіа Криворіжжя присвячують випуски журналів, наприклад, місцевого культурологічного альманаху «Символ», який вже високо оцінили навіть за кордоном.

До речі, на засіданні журналісти дізналися про новий випуск «Символу», презентація якого відбудеться найближчим часом. І єдине, чого хотілося б криворізьким медійникам – добитися ще більшої згуртованості та взаєморозуміння, що піде на користь і всій великій команді, і кожному особисто. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити