Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ЗАХОДИ У ПІДГОТОВЦІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:23

energozbereg

Що ближче до початку нового опалювального сезону, то все більшої гостроти набуває питання готовності теплогенеруючих підприємств,  об’єктів бюджетної та житлової сфер.

Начальник Центрально-Міського теплового району Ігор Іщенко перелічує ті заходи, які вдалося провести протягом міжопалювального періоду і які мають економити найбільш дороговартісні ресурси.  

Ця котельня повністю готова до опалювального сезону, на часі – завершальні роботи по підключенню резервного обладнання. Однак, профінансувати проведення таких робіт міська влада може лише для комунального підприємства, говорить заступник міського голови Олександр Катриченко.

За міською програмою «Теплий дім» у поточному році енергозберігаючі заходи впроваджують мешканці 20-ти криворізьких будинків. На це з міського бюджету виділено 10 мільйонів гривень. Минулоріч учасників було лише 7. Робота, спрямована на заощаджування ресурсів, триває і по бюджетній сфері, говорить Олександр Катриченко. 

Поряд з ефективністю енергозберігаючих заходів єдиною запорукою стабільного проходження  опалювального періоду залишається дисципліна споживачів щодо розрахунків. Їх рівень напряму формує фінансову спроможність підприємства-надавача послуги перед енергопостачальними компаніями. А відсутність будь-якої заборони на припинення електро- чи газопостачання на робочі котельні навіть у розпал сезону не дає стовідсоткової впевненості у безперебійності теплоносія. До слова, Теплоцентраль з такою проблемою стикалася ще минулоріч.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити