Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АВТОПРОБІГ РЕФОРМАЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 11 вересня 2017, 19:38

avtoprobig reformacii

Колонни з прапорами проекту R500 зараз пересуваються містами й селами України, зупиняючись в обласних та районних центрах. З ініціативою автопробігу виступив комітет Реформації, їх підтримали і священики Всеукраїнської Ради церков. Мета цього заходу – проголосити єдність та цілісність України, запросити людей на Свято Подяки.

Учасників автопробігу зустрічали гостинно: ділилися враженнями, влаштували невеличкий концерт. В містах-зупинках водії зазвичай проводили квести, міні-змагання та майстер-класи. У Кривому Розі група лише проїздом, однак перші враження вже отримали.

Відбулася також спільна молитва – за єдність і мир в Україні, до якої приєдналися криворіжці. Як відзначили координатори акції, в рамках святкування в Україні 500-річчя Реформації заплановано ще чимало заходів, а автопробіг має стати тим ланцюжком, котрий об’єднає людей з різних областей.

Після спільного молебну колонна рушила далі – у Софіївський район. Завершиться акція 17 вересня в Києві, де проходитимуть Всеукраїнське свято Реформації та День подяки. На святкові урочистості очікують також гостей з інших країн Європи.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити