Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТІВ КОВАЛІВ (ВЫДЕО) PDF Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 19:36

proekti kovaliv

Місцем алеї кованих фігур обрали центральний дитячий парк Кривого Рогу – імені Юрія Гагаріна, котрий фактично поряд з до головним проспектом міста – Поштовим. Поштовхом до створення такої алеї стали перші ковані фігури з відомого мультфільму Вовк та пес, які вже стали окрасою майданчику біля фонтану. На прес-конференції Криворізький міський голова відзначив, що за підтримки комбінатів можна розглядати і більш масштабний проект. А подавати свої ідеї, які фігури мають встановити на алеї, зможуть всі бажаючі.

Оригінальні ковані фігури для криворізьких парків, як, власне, і незвичайні мости та фонтани, кілька років тому вже розробляли фахівці Криворізьких проектних інститутів. Частину цих задумів вже вдалося втілитися при реконструкції центрального проспекту – Поштового, але тепер до процесу благоустрою залучатимуться і самі криворіжці.

Конкурс на кращий дизайн-проект «Алея кованих фігур» обіцяє стати спільним проектом багатьох творчих особистостей. І цей аспект особливо цінують спонсори.

Основні вимоги до конкурсантів: креативність рішень, естетика та надійність фігур, з урахуванням специфіки дитячого світогляду. Адже прикрашатимуть вони саме дитячий парк Центрально-Міського району. Заявки на участь у конкурсі від колективів та вільних художників прийматимуться до 15 жовтня цього року. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити