Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КАПРЕМОНТ АВТОШЛЯХІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 19:40

doroga remont

До кінця 2017-го побудують нові дороги по вулицях Волгоградській в Саксаганському районі, Сергія Колачевського в Тернівському, від мікрорайону Східний-3 до вулиці Фабричної в Саксаганському та від проспекту 200-т років Кривому Рогу до вулиці Миколи Світальського в Покровському районах.

Сьогодні інтенсивно  ремонтують одразу дві вулиці – Волгоградську та Сергія Калачевського. Їх не оновлювали ще з радянських часів. І хоча через капремонт вздовж автомагістралей спиляли дерева, що викликало неоднозначну реакцію містян, відновлення автошляху однозначно оцінюють позитивно. Кажуть, нарешті дочекалися дійсно капітального ремонту за сучасними технологіями.

Ремонтні роботи двох вулиць – у активній фазі. На вулиці Волгоградська дорожники уклали вже 95% нижнього шару асфальту. За планом – геодезійська перевірка та фінальний верхній шар. Довжина вулиці –  кілометр 700 метрів.

На вулиці Сергія Калачевського, яка вважається найдовшою в місті, оновлюють понад півтора кілометри дорожнього покриття. На проїжджій частині роботи вже виконані, залишилося нанести розмітку та облаштувати бордюри. Обидві дороги капітально не ремонтували зо два десятка років. 

Ще за двома складними проектами – від Ювілейної до Сонячного та по вулиці Толстого – роботи тривають  і продовжать у наступному 2018-му. У пріоритеті також – внутрішньоквартальні дороги, тротуари, під'їзди до будинків. Ознайомитися з переліком доріг, де вже проведені ремонти, йдуть роботи, і де їх планують провести до кінця року, можна ознайомитись на порталі Криворізького ресурсного центру.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити