Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВЕСІЛЛЯ ДОВІЧНО УВ’ЯЗНЕНОГО (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 19:42

shlub turma

Наталя – вчителька англійської. Богдан раніше працював з деревом. Обидва – родом з Ізмаїлу, що на Одещині, та ходять до однієї церкви. Сьогодні для жінки особливий день. Аби взяти шлюб з коханим, Наталя разом з матір’ю та сестрами приїхала до Криворізької установи виконання покарань №3, де її наречений відбуває довічне ув’язнення.

У провину свого чоловіка жінка не вірить. Сподівається, що у нього є шанс на звільнення. Богдан знаходиться за гратами вже 9 років. Засуджений за крадіжку та вбивство подружжя пенсіонерів з особливою жорстокістю. Говорить: у своєму злочині покаявся, й тепер хоче жити новим життям.

Церемонію одруження провела спеціаліст з Тернівського відділу реєстрації цивільного стану. Поставивши підписи на паперах, молоде подружжя обмінялося обручками.

За традицією, молодята обвінчалися за канонами своєї церкви. Аби провести цей обряд та благословити подружжя, до установи спеціально приїхали пастор та кілька вірян. «Медовий місяць» закоханих триватиме 6 днів. В подальшому – короткочасне побачення раз на місяць та довготривале – раз на два місяці. У Криворізькій установі виконання покарань у цьому році це вже третє весілля, наприкінці вересня одружитися планує ще одна пара. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити