Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ РЯТУВАЛЬНИКА. 105 ЮВІЛЕЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 15 вересня 2017, 18:42

spasateli

Рятівник – це не професія, а покликання. У Кривому Розі вже 105 років віддані своїй справі гірничорятувальники ліквідовують аварії на підприємствах та допомагають мешканцям міста. Цього року ювілей загону співпав з Днем рятівника, тож, для цих мужніх чоловіків сьогодні – подвійне свято.

Тонкощі своєї роботи загін гірничорятувальників продемонтрував біля стадіону «Металург». За легендою, там відбувся вибух, а під уламками конструкцій опинилися постраждалі.

Продовжилося святкування в актовій залі будинку культури «Металург». Зі сцени лунали привітання від представників міської влади та керівництва державної служби з надзвичайних ситуацій. Криворізьких рятівників нагородили подяками, вручили нагрудні знаки та державні нагороди.  

Криворізьких рятівників нагородили подяками, вручили нагрудні знаки та державні нагороди. 

Для рятувальників Дніпропетровщини цей рік видався як ніколи напруженим. З початку року в області сталося близько 9 тисяч пожеж, у той час як на кінець минулого року їх було всього 7. Проте, сили пожежних частин мають невдовзі поповнитися добровольчими загонами – для них вже готують приміщення та вирішують питання з технікою.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити