Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
23 ВЕРЕСНЯ У КРИВОМУ РОЗІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ДЕРЕВ’ЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 18 вересня 2017, 19:19

derev fest

Вже четвертий рік поспіль у Кривому Розі проводиться Дерев’яний фестиваль, організаторами якого є редколегія «Домашньої газети», працівники Криворізького лісового господарства та Криворізький осередок Національної спілки журналістів України. Фестиваль вже набув популярності як мистецька майстерня під відкритим небом, де свої вироби з деревини представляють різьбярі, теслі та бондарі. Які сюрпризи підготували організатори цього року?

Дерев’яний фестиваль – це не тільки оригінальні вироби з деревини, а й корисні майстер-класи, частування медом від криворізьких пасічників та оригінальні конкурси. Щоб обговорити усі деталі та узгодити остаточний список учасників, організатори фестивалю зібралися на короткі збори. Започаткували цей захід газета «Червоний гірник» та Криворізький лісгосп, зараз в активі «Домашня газета», свою підтримку надає і влада Саксаганського району. Цьогоріч планує надати фінансову підтримку ще й Метінвест. Вперше учасниками заходу стануть і місцеві журналісти. Фестиваль з самого початку планувався як ярмарок, однак минулий рік засвідчив, що вже можна говорити про виставку митців. Цьогоріч запрошено майстрів з Києва та Петрова, прибудуть умільці з Херсонської області. Заплановані і оригінальні сюрпризи.

Організатори обговорили робочі питання, визначилися з призами для переможців конкурсів, локаціями та кількістю учасників.  Долучитися до розваг Дерев’яного фестивалю можуть всі бажаючі, урочисте відкриття відбудеться  23 вересня, о 9-й 45-ть, у парку «Саксаганський».
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити