Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР. ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 18 вересня 2017, 19:22

pozashk osvУ Кривому Розі пройшов Всеукраїнський семінар-практикум для директорів обласних позашкільних навчальних закладів науково-технічного напрямку. Його учасники обговорили основні орієнтири свї роботи в контексті реформування освітньої галузі, а також ознайомилися з діяльністю позашкільних закладів Дніпропетровщини.

Всеукраїнський семінар присвятили пошуку нових підходів у роботі позашкільних освітніх закладів. Ситуація, з якою зіткнулися цього разу освітяни, в цілому для України не нова: з одного боку – дефіцит фінансів, з іншого – на вимогу часу, необхідність інноваційних змін. Тому саме зараз важливий обмін кращим досвідом платформою для проведення семінару Дніпропетровщину обрано не випадково, говорить директор Українського державного Центру позашкільної освіти Геннадій Шкура, – тут матеріально-технічна база помітно відрізняється від інших регіонів. 

На Дніпропетровщині  діють 117 позашкільних навчальних закладів комунальної власності, у Кривому Розі – 30. З-поміж обговорюваних нововведень – також зміна підходів у фінансуванні, зокрема, пропонується більше уваги приділяти грантовим програмам. Такий досвід деякі заклади мають, але широко розповсюдженим його, поки що, назвати не можна. Під час семінару ще один акцент  зробили на профорієнтованісті позашкілля, а також тісній співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами та вишами. 

Учасники семінару зійшлися у висновку: і загальноосвітні, і позашкільні заклади, поряд з теоретичними, мають більше давати практичних навичок. Також важливий постійний пошук нових напрямків роботи.  Впровадження нових напрямків у позашкільній роботі потребує, відповідно, додаткового забезпечення і фінансового і кадрового. Проте, головне завдання, яке стоїть зараз перед освітянами, говорить Геннадій Шкура, – реформувати не руйнуючи. Тобто зберегти те, що є у галузі найкращого, – кадровий потенціал, зокрема.  

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити