Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
86-ий ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН – ВІДКРИТО (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 18 вересня 2017, 19:26

Teatr otk_sez

Криворізький міський академічний театр імені Тараса Шевченка відкрив новий театральний сезон, цього разу – 86-ий. Шанувальникам сценічного мистецтва запропонували переглянути не одну, а одразу кілька вистав. Нехай і епізодично, але глядачі побачили: «Маріцу», «Летючу мишу», «Веселу вдову», «Кайдашеву сім’ю», «Мою прекрасну леді» та «Сільву».

Для шанувальників театрального мистецтва наразі - подія: у міському академічному театрі імені Тараса Шевченка – відкриття чергового сезону, цього разу вже 86-го. Він буде особливим і для тих, хто на сцені, і для тих, хто у глядацькій залі,  обіцяє головний режисер театру Василь Короленко. Творчий колектив покладає великі надії на появу в Україні якісної, сучасної драматургії, мовляв, поки що такої катастрофічно мало. Тому основна увага при складанні репертуару, все-таки, – класичним творам.

У новому сезоні театр працюватиме на 2 сцени, говорить Василь Короленко. У виставах активно задіють і малу, що, в результаті творчого експериментування, дасть змогу глядачеві показати значно більше.  На творчі і яскраві зустрічі у новому театральному сезоні сподіваються не лише працівники театру – неодмінно такими їх бачать і глядачі.

Під час урочистого відкриття сезону вітали двох ювілярок, які у служінні театру наразі перейшли 50-річний рубіж. Це – Ніна Короленко та Наталія Соколовська. Глядачі цього дня мали змогу побачити епізоди кількох вистав. Також презентовано хореографічні постановки та сольні номери солістів-вокалістів театру.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити